prev
next

LM: Dartom Bogoria walczy w jaskini lwa

Tenisiści stołowi Dartom Bogorii Grodzisk Mazowiecki rozpoczynają dziś kolejną przygodę z Ligą Mistrzów. Wicemistrzowie kraju na inaugurację zmagań w grupie D zmierzą się na wyjeździe z finalistą poprzedniej edycji Champions League - Borussią Duesseldorf. Początek spotkania o godzinie 19:30.
 
Najbliższy rywal podopiecznych Tomasza Redzimskiego to jeden z faworytów tegorocznych zmagań w Lidze Mistrzów. Od wielu lat liderem Borussii jest multimedalista mistrzostw Europy - Timo Boll. Coraz mocniejszą rolę w ekipie z Duesseldorfu odgrywa rodak Bolla - Patrick Franziska. Skład drugiej drużyny Champions League z sezonu 2014/2015 uzupełniają Grek Panagiotis Gionis oraz Sharath Kamal Achanta z Indii.
 
Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki do Niemiec udała się w trzyosobowym składzie. Barw zespołu z Mazowsza w pierwszej kolejce bronić będą Daniel Górak, Paweł Fertikowski oraz Koreańczyk Oh Sang Eun. W ekipie wicemistrzów Polski zabraknie powracającego po kontuzji Jakuba Kosowskiego oraz Jung Youngsika.
 
Mecz Borussii Duesseldorf z Dartom Bogorią Grodzisk Mazowiecki będzie można obejrzeć na żywo w telewizji internetowej LAOLA1.tv. Kibice z podwarszawskiej miejscowości swoich ulubieńców będą mogli podziwiać na szklanym ekranie w specjalnej Strefie Kibica, która mieścić się będzie w treningowej hali Bogorii przy ul. Kilińskiego 8a.
 
Liga Mistrzów - grupa D:
Borussia Duesseldorf (Niemcy) - Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki
21. sierpnia 2015, godz. 19:30
 
Duesseldorf: Timo Boll (Niemcy), Panagiotis Gionis (Niemcy), Patrick Franziska (Niemcy), Sharath Kamal Achanta (Indie), Danny Heister (Holandia), Andreas Presuss (Niemcy)
 
Grodzisk Maz.: Youngsik Jung (Korea Płd.), Danniel Górak, Paweł Fertikowski, Oh Sangeun (Korea Płd.), Jakub Kosowski, Artur Michalczyk
 
Mateusz Przybył