prev
next

LM: Grupy i terminy spotkań

GRUPA A

1.       FAKEL-GAZPROM ORENBURG

2.       FC SAARBRÜCKEN TT

3.       SPG WALTER WELS

4.       VS ANGERS TT

Runda 1:

21.08. - 23.08.2015

1 – 3 FAKEL-GAZPROM ORENBURG - SPG WALTER WELS

2 – 4 1. FC SAARBRÜCKEN TT - VS ANGERS TT

Runda 2:

09.10. - 11.10.2015  

2 – 1 1. FC SAARBRÜCKEN TT - FAKEL-GAZPROM ORENBURG

4 – 3 VS ANGERS TT - SPG WALTER WELS

Rund3:

30.10. - 01.11.2015

 1 – 4 FAKEL-GAZPROM ORENBURG - VS ANGERS TT

3 – 2 SPG WALTER WELS - 1. FC SAARBRÜCKEN TT

Rund4:

27.11. - 29.11.2015

3 – 1 SPG WALTER WELS - FAKEL-GAZPROM ORENBURG

4 – 2 VS ANGERS TT - 1. FC SAARBRÜCKEN TT

Rund5:

04.12. - 06.12.2015

1 – 2 FAKEL-GAZPROM ORENBURG - 1. FC SAARBRÜCKEN TT

3 – 4 SPG WALTER WELS - VS ANGERS TT

Rund6:

18.12.2015

4 – 1 VS ANGERS TT - FAKEL-GAZPROM ORENBURG

2 – 3 1. FC SAARBRÜCKEN TT - SPG WALTER WELS

 

GRUPA B

1.       UMMC

2.       WEINVIERTEL NIEDERÖSTERREICH

3.       GV HENNEBONT TT

4.       ASTS "OLIMPIA-UNIA" GRUDZIĄDZ

Rund1:

21.08. - 23.08.2015

 1 – 3 UMMC - GV HENNEBONT TT

2 – 4 WEINVIERTEL NIEDERÖSTERREICH - ASTS "OLIMPIA-UNIA" GRUDZIĄDZ

Runda 2:

09.10. - 11.10.2015

2 – 1 WEINVIERTEL NIEDERÖSTERREICH - UMMC

4 – 3 ASTS "OLIMPIA-UNIA" GRUDZIĄDZ - GV HENNEBONT TT

Rund3:

30.10. - 01.11.2015

1 – 4 UMMC - ASTS "OLIMPIA-UNIA" GRUDZIĄDZ

3 – 2 GV HENNEBONT TT - WEINVIERTEL NIEDERÖSTERREICH

Rund4:

27.11. - 29.11.2015

3 – 1 GV HENNEBONT TT - UMMC

4 – 2 ASTS "OLIMPIA-UNIA" GRUDZIĄDZ - WEINVIERTEL NIEDERÖSTERREICH

Rund5:

04.12. - 06.12.2015

1 – 2 UMMC - WEINVIERTEL NIEDERÖSTERREICH

3 – 4 GV HENNEBONT TT - ASTS "OLIMPIA-UNIA" GRUDZIĄDZ

Rund6:

18.12.2015

4 – 1 ASTS "OLIMPIA-UNIA" GRUDZIĄDZ - UMMC

2 – 3 WEINVIERTEL NIEDERÖSTERREICH - GV HENNEBONT TT

 

GRUPA C

1.       AS PONTOISE CERGY TT

2.       KST ENERGA – MANEKIN TORUŃ

3.       SV WERDER BREMEN

4.       ESLÖVS AL BORDTENNIS

Rund1:

21.08. - 23.08.2015

 1 – 3 AS PONTOISE CERGY TT - SV WERDER BREMEN

2 – 4 KST ENERGA – MANEKIN TORUŃ - ESLÖVS AL BORDTENNIS

Rund2:

09.10. - 11.10.2015

2 – 1 KST ENERGA – MANEKIN TORUŃ - AS PONTOISE CERGY TT 4 – 3 ESLÖVS AL BORDTENNIS - SV WERDER BREMEN

Rund3:

30.10. - 01.11.2015

1 – 4 AS PONTOISE CERGY TT - ESLÖVS AL BORDTENNIS

3 – 2 SV WERDER BREMEN - KST ENERGA – MANEKIN TORUŃ

Rund4:

27.11. - 29.11.2015

3 – 1 SV WERDER BREMEN - AS PONTOISE CERGY TT

4 – 2 ESLÖVS AL BORDTENNIS - KST ENERGA – MANEKIN TORUŃ

Rund5:

04.12. - 06.12.2015

1 – 2 AS PONTOISE CERGY TT - KST ENERGA – MANEKIN TORUŃ

3 – 4 SV WERDER BREMEN - ESLÖVS AL BORDTENNIS

Rund6:

18.12.2015

4 – 1 ESLÖVS AL BORDTENNIS - AS PONTOISE CERGY TT

2 – 3 KST ENERGA – MANEKIN TORUŃ - SV WERDER BREMEN

 

GRUPA D

1.       BORUSSIA DÜSSELDORF

2.       CHARTRES ASTT

3.       K.S. DARTOM BOGORIA GRODZISK MAZOWIECKI

4.       STEN MARKETING HB OSTROV

Rund1:

21.08. - 23.08.2015

1 – 3 BORUSSIA DÜSSELDORF - K.S. DARTOM BOGORIA GRODZISK MAZOWIECKI

2 – 4 CHARTRES ASTT- STEN MARKETING HB OSTROV

Rund2:

09.10. - 11.10.2015

2 – 1 CHARTRES ASTT - BORUSSIA DÜSSELDORF

4 – 3 STEN MARKETING HB OSTROV - K.S. DARTOM BOGORIA GRODZISK MAZOWIECKI

Rund3:

30.10. - 01.11.2015

1 – 4 BORUSSIA DÜSSELDORF - STEN MARKETING HB OSTROV

3 – 2 K.S. DARTOM BOGORIA GRODZISK MAZOWIECKI - CHARTRES ASTT

Rund4:

27.11. - 29.11.2015

3 – 1 CHARTRES ASTT - BORUSSIA DÜSSELDORF

4 – 2 STEN MARKETING HB OSTROV - CHARTRES ASTT

Rund5:

04.12. - 06.12.2015

1 – 2 BORUSSIA DÜSSELDORF - CHARTRES ASTT

3 – 4 K.S. DARTOM BOGORIA GRODZISK MAZOWIECKI - STEN MARKETING HB OSTROV

Rund6:

18.12.2015

 4 – 1 STEN MARKETING HB OSTROV - BORUSSIA DÜSSELDORF

2 – 3 CHARTRES ASTT - K.S. DARTOM BOGORIA GRODZISK MAZOWIECKI