prev
next

Na początek szybkie zwycięstwo


 Po trzech miesiącach przerwy w rozgrywkach kibice wreszcie doczekali się, aby obejrzeć swoich ulubieńców przy stole tenisowym. To był szybki mecz i przekonywujące zwycięstwo. Faktem jest, że rywal do najmocniejszych nie należał, ale ważne są trzy punkty. W całym spotkaniu nasza drużyna straciła zaledwie dwa sety, które rywale urwali Shihao Wei i Pawłowi Fertikowskiemu. Tylko Wang Yang rozprawił się najszybciej z przeciwnikiem, któremu oddał zaledwie 7 małych punkcików w trzech rozegranych setach. W innych meczach naszej drużyny już tak łatwo zapewne nie będzie, ale kibice wierzą, że znowu nasz zespół walczyć będzie o najwyższe cele w superlidze. Po pierwszym spotkaniu trudno mówić o dyspozycji naszych zawodników, bo rywal nie sprawiał praktycznie żadnych trudności. Dekorglass – Warta Kostrzyn 3:0 Wang Yang – Jakub Masłowski 3:0 (11:4, 11:1, 11:2) Shihao Wei – Daniel Bąk 3:1 (11:4, 8:11, 11:8, 11:4) Paweł Fertikowski – Sławomir Dosz 3:1 (11:3, 11:5, 5:11, 11:6)
Elek Cichosz
Zdjęcia z meczu można zobaczyć tu.
Retransmisję meczu można zobaczyć tu.

Polska Superliga Tenisa Stołowego. All rights reserved.