prev
next

Podziękowanie dla Piotra Kołacińskiego


   W imieniu zarządu Klubu Sportowego Dekorglass serdecznie dziękuję za lata spędzone w naszym klubie trenerowi Piotrowi Kołacińskiemu. Dziesięć lat temu zaczęła się nasza współpraca i była ona bardzo owocna i skuteczna. Przypomnę, że w rozgrywkach 2008/2009 został wywalczony awans do I ligi z udziałem Piotra w składzie. To był pierwszy poważny sukces naszego zespołu. Po kilku zaledwie latach gry w I lidze nastąpił kolejny poważny sukces. W rozgrywkach 2012/2013 nasz zespół wywalczył historyczny awans do superligi. Oczywiście duża w tym zasługa Piotra. Następne sezony to pasmo kolejnych udanych spotkań i sukcesy w postaci medali mistrzostw Polski. Już w drugim sezonie gry na poziomie superligi nasza drużyna zdobyła swój pierwszy medal, brązowe krążki. Piotr, już bardziej jako trener niż zawodnik, był twórcą tego sukcesu. Kolejne sezony przynosiły kolejne medale, Było srebro, znowu brąz i w ostatnim sezonie ponownie brąz. Jednak miniony sezon był najbardziej udany, nasza drużyna zdobyła Puchar ETTU, co jest jednym z największych osiągnięć polskiego zespołu w rozgrywkach europejskich. W tych wszystkich wydarzeniach miał swój duży udział trener Piotr Kołaciński. Za te wszystkie sukcesy, których byłeś jednym z twórców, składam Ci serdeczne podziękowania i życzę dalszych sukcesów na niwie sportowej i w życiu osobistym.
 
Ferdynand Chojnowski
Prezes klubu 

Polska Superliga Tenisa Stołowego. All rights reserved.