prev
  • 23 Maj
    15:00
next

 Raport meczowy: Kolejka 16 - piątek, 24 marzec 2017 - 18:00
SOKOŁÓW S.A. Jarosław vs POLTAREX POGOŃ Lębork
3
0

Skład wyjściowy

zawodnik

Statystyki meczowe

zawodnik
Dmitrij Prokopcov 3 - 1 Sławomir Dosz
11:7 ; 11:9 ; 9:11 ; 11:6
Gustavo Tsuboi 3 - 0 Daniel Bąk
11:5 ; 11:3 ; 11:6
Jakub Kosowski 3 - 1 Adam Dosz
11:8 ; 6:11 ; 11:4 ; 12:10

Zapowiedź meczu

Kolping Frac Jarosław podejmie w piątkowy wieczór Poltarex Pogoń Lębork w spotkaniu 16. kolejki LOTTO Superligi. Początek meczu o godzinie 18.
 
Gospodarze do piątkowego meczu przystępują w dobrych nastrojach. Podopieczni Kamila Dziukiewicza wygrali dwa ostatnie spotkania i opuścili ostatnie miejsce w tabeli. Aktualnie jarosławianie sklasyfikowani są na dziesiątej pozycji z 17. punktami na koncie. Jeśli Kolping Frac pokona Poltarex Pogoń za trzy punkty, a Palmiarnia Zielona Góra przegra w Toruniu 0:3 lub 1:3, to ekipa z Podkarpacia awansuje na dziewiątą pozycję.
 
Tuż za jarosławianami w tabeli sklasyfikowana jest Poltarex Pogoń Lębork. Podopieczni Wojciecha Potrykusa uzbierali dotychczas 15 "oczek" i mają jeden punkt przewagi nad ostatnią Energą-Manekin Toruń. Beniaminek dwa ostatnie spotkania w LOTTO Superlidze przegrał co prawda 2:3, jednak dzielnie walczył o końcowy sukces. Punkty wywalczone w starciach z Energą-Manekin i Morlinami Ostróda to przede wszystkich zasługa Daniela Bąka, który zapisał przy swoim nazwisku dwukrotnie komplet punktów.
 
Wydaje się, że więcej atutów po swojej stronie mają gospodarze piątkowe meczu. Dodatkowo Kolping Frac wygrał pierwsze starcie obydwu ekip w Lęborku. Podopieczni Kamila Dziukiewicza dysponowali wówczas równą formą (każdy zawodnik zdobył po jednym punkcie), co przełożyło się na końcowy sukces. Wszystkie punkty dla Poltarex Pogoni w pierwszym meczu wywalczył z kolei Jeong Sangeun, które w piątkowy wieczór zabraknie na Podkarpaciu.
 
Mecz Kolpingu Frac Jarosław z Poltarex Pogonią Lębork w ramach 16. kolejki LOTTO Superligi rozpocznie się w piątek o godzinie 18. 
 
Mateusz Przybył