prev
  • 23 Maj
    15:00
next

 Raport meczowy: Kolejka 7 - niedziela, 04 grudzień 2016 - 16:00
DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki vs DEKORGLASS Działdowo
2
3

Skład wyjściowy

zawodnik

Statystyki meczowe

zawodnik
Panagiotis Gionis 0 - 3 Jiri Vrablik
8:11 ; 7:11 ; 8:11
Daniel Górak 0 - 3 Peng Tang
4:11 ; 4:11 ; 9:11
Masaki Yoshida 3 - 2 Patryk Chojnowski
11:9 ; 11:7 ; 9:11 ; 4:11 ; 11:7
Panagiotis Gionis 2 - 0 Peng Tang
11:7 ; 22:20
Daniel Górak 0 - 2 Jiri Vrablik
11:13 ; 9:11

Zapowiedź meczu

Prawdziwa uczta czeka na kibiców w niedzielne popołudnie w Grodzisku Mazowieckim. Miejscowa Dartom Bogoria podejmie aktualnych wicemistrzów Polski - Dekorglass Działdowo. Początek spotkania o godzinie 16.

Podopieczni Tomasza Redzimskiego od początku sezonu pokazują, że chcą jak najszybciej wrócić do czołówki ligi po nieudanych poprzednich rozgrywkach. W aktualnej kampanii uczestnik Ligi Mistrzów zainkasował 14 punktów i traci tylko jedno "oczko" do liderującej Unii AZS AWFiS Gdańsk.
 
Po niemrawym początku "wiatru w żagle" nabrał Dekorglass Działdowo. Pingpongiści z Warmii i Mazur wygrali trzy ostatnie spotkania i dołączyli do czołówki LOTTO Superligi. Po sześciu kolejkach podopieczni Piotra Kołacińskiego zajmują czwarte miejsce z dorobkiem 11 "oczek".
 
Grodziszczanie do niedzielnego starcia przystąpią bezpośrednio po czwartkowej konfrontacji w Lidze Mistrzów z FC Saarbrucken, co wskazuje na to, że w składzie Dartom Bogorii pojawią się największe gwiazdy. Czy na swoich azjatyckich liderów zdecydują się w Działdowie? O ile występ Wong Chun Tinga, który gra w chińskiej Superligi, jest mało prawdopodobny, o tyle działacze Dekorglassu mogą się pokusić o zakontraktowanie na niedzielne spotkanie Tang Penga lub Kenji Matsudairy.
 
W poprzednim sezonie zespoły z Grodziska Mazowieckiego i Działdowa mierzył się dwukrotnie. Za każdym razem lepsi od stołu odchodzili podopieczni Piotra Kołacińskiego. Działdowianie we własnej hali wygrali 3:2, a na wyjeździe pokonali Dartom Bogorię 3:1.
 
Hitowo zapowiadająca się konfrontacja Dartomu Bogorii Grodzisk Mazowiecki z Dekorglassem Działdowo na zakończenie siódmej kolejki LOTTO Superligi rozpocznie się w niedzielę o godzinie 16.
 
Mateusz Przybył