prev
next

 Raport meczowy: Kolejka 19 - poniedziałek, 18 kwiecień 2016 - 18:00
3S POLONIA Bytom vs OLIMPIA-UNIA Grudziądz
3
0

Skład wyjściowy

zawodnik

Statystyki meczowe

zawodnik
Tomas Konecny 3 - 0 Samuel Kulczycki
12:10 ; 11:8 ; 11:4
Paweł Chmiel 3 - 2 Patryk Zatówka
7:11 ; 11:4 ; 11:6 ; 9:11 ; 11:9
Niagol Stoyanov 3 - 0 Wang Yang
11:7 ; 11:0 ; 11:0

Zapowiedź meczu

Po przerwie na europejskie kwalfikacje do igrzysk europejskich w Rio de Janeiro, wracają rozgrywki Wschodzący Białystok Superligi. Hitem 19. kolejki, zapowiada się spotkanie w Bytomiu, gdzie miejscowa 3S Polonia podejmie lidera tabeli Olimpię-Unię Grudziądz.

Faworytem tego spotkania są goście z Grudziądza. Podopieczni Piotra Szafranka to jedni z tych zespołów, które najczęściej typowane są do zdobycia tytułu mistrzowskiego w tym sezonie. Dla grudziądzan oznaczałoby to obronę triumfu sprzed roku.

Nic więc dziwnego, że tak silny zespół, jaki tworzą zawodnicy Olimpii-Unii, ma ambitne plany. Konkretne cele na ten sezon ma również drużyna gospodarzy najblizszego spotkania w Bytomiu. 3S Polonia Bytom nadal ma szansę na znalezienie się w pierwszej czwórce, która daje prawo do walki w fazie play-off.

Podopieczni Michałą Napierały mogą jeszcze namieszać w kontekście ostatecznego ułożenia w tabeli ligowej. Mając w składzie Tomasa Konecnego, jednego z najlepiej punktujących graczy Wschodzący Białystok Superligi i Pawła Chmiela, który potrafi ogrywać najlepszych, można spodziewać się bardzo ciekawego spotkania.

Najciekawiej zapowiada się rywalizacja Pawła Chmiela z Wang Yangiem i Kaiiem Yoshidą, których już w przesłości pokonywał.

Mecz 19. kolejki pomiędzy 3S Polonią Bbytom a Olimpią-Unią Grudziądz rozpocznie się w poniedziałek 18. kwietnia o godzinie 18:00.  Relacja na www.superliga.com.pl i w aplikacji mobilnej Table Tennis Superliga Live.