prev
next

 Raport meczowy: Kolejka 18 - niedziela, 13 marzec 2016 - 18:00
OLIMPIA-UNIA Grudziądz vs MORLINY Ostróda
3
0

Skład wyjściowy

zawodnik

Statystyki meczowe

zawodnik
Kaii Yoshida 3 - 0 Mikhail Paikov
11:8 ; 11:9 ; 11:6
Wang Yang 3 - 1 Robin Devos
7:11 ; 11:2 ; 11:2 ; 11:9
Patryk Zatówka 3 - 0 Adrian Więcek
14:12 ; 11:5 ; 11:6

Zapowiedź meczu

Po znakomitym występie w pierwszym meczu półfinałowym Ligi Mistrzów, tenisiści stołowi Olimpii-Unii Grudziądz wracają do rywalizacji we Wschodzący Białystok Superlidze. Mistrzowie Polski w niedzielny wieczór podejmą we własnej hali Morliny Ostróda.
 
Podopieczni Piotra Szafranka w miniony piątek zrobili pierwszy krok w stronę awansu do finału Champions League, pokonując na wyjeździe Eslovs AI 3:2. Teraz grudziądzanie chcą odzyskać przodownictwo w tabeli Wschodzący Białystok Superligi, które stracili na rzecz Dekorglassu Działdowo.
 
W niedzielny wieczór do hali mistrza Polski przyjedzie nieobliczalna w tym sezonie drużyna Morlin Ostróda. Zespół Tomasza Krzeszewskiego w ostatniej kolejce pokonał Dartom Bogorię Grodzisk Mazowiecki z Oh Sang Eunem w składzie! Bohaterem tego pojedynku był Robin Devos, który nie tylko ograł Koreańczyka, ale także i Daniela Góraka.
 
Ostródzianie, którzy mają już zapewnione utrzymanie w lidze, w rundzie rewanżowej grają na większym luzie i są groźni dla każdego. Przy odrobinie szczęścia Morliny mogą pokusić się także o korzystny rezultat w starciu z Olimpią-Unią Grudziądz.
 
Spotkanie Olimpii-Unii Grudziądz z Morlinami Ostróda rozpocznie się w niedzielę o godzinie 18. Wyniki na żywo z tego starcia będzie można śledzić na oficjalnej stronie Polskiej Superligi Tenisa Stołowego.
 
Mateusz Przybył