prev
next

 Raport meczowy: Kolejka 5 - wtorek, 27 październik 2015 - 18:00
ENERGA MANEKIN Toruń vs DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki
1
3

Skład wyjściowy

zawodnik

Statystyki meczowe

zawodnik
Cazuo Matsumoto 3 - 2 Daniel Górak
11:7 ; 3:11 ; 7:11 ; 11:6
Chen Weixing 0 - 3 Youngsik Jung
8:11 ; 8:11 ; 6:11
Konrad Kulpa 1 - 3 Jakub Kosowski
11:9 ; 5:11 ; 10:12
Cazuo Matsumoto 0 - 3 Youngsik Jung
9:11 ; 6:11 ; 10:12

Zapowiedź meczu

Będąca w sporym kryzysie w pierwszej części sezonu Energa-Manekin Toruń zmierzy się we wtorek z Dartomem Bogorią Grodzisk Mazowiecki w piątej kolejce Wschodzący Białystok Superligi. Gospodarze, którzy przegrali trzy ostatnie mecze, liczą na przełamanie czarnej serii.
 
Miała być walka o play offy i medale, ale póki co w Toruniu muszą się skupić na wygrywaniu kolejnych spotkań. O przełamanie serii porażek podopieczni Grzegorza Adamiaka będą mieli bardzo trudno w najbliższy wtorek, kiedy to podejmą wicemistrzów Polski z Grodziska Mazowieckiego. Wydaje się, że kluczowa dla losów tego spotkania może być postawa Brazylijczyka Cazuo Matsumoto, który delikatnie mówiąc nie najlepiej spisuje się w polskiej lidze.
 
Takich problemów jak w zespole z Grodu Mikołaja Kopernika nie mają w szeregach Dartom Bogorii. Drużyna Tomasza Redzimskiego w czterech pierwszych meczach sezonu uzbierała na swoim koncie dziesięć punktów i jest jednym z głównych faworytów do awansu do fazy play off. Jedynym zmartwieniem szkoleniowca podwarszawskiej ekipy są problemy zdrowotne Pawła Fertikowskiego i słaba gra grodziszczan w Lidze Mistrzów. Zresztą w Champions League nie najlepiej radzą sobie również pingpongiści z Energii-Manekin.
 
Pojedynek Energii-Manekin Toruń z Dartom Bogorią Grodzisk Mazowiecki rozpocznie się w najbliższy wtorek o godzinie 18. Wyniki na żywo z tego spotkania dostępne będą na stronie internetowej www.superliga.com.pl.
 
Mateusz Przybył