You are currently viewing 3. GPP: Lewandowski z Grelą i Badowski z Tomickim w ćwierćfinale

3. GPP: Lewandowski z Grelą i Badowski z Tomickim w ćwierćfinale

W sobotę wyłonieni zostali ćwierćfinaliści ostatniego, trzeciego w tym sezonie turnieju cyklu Grand Prix Seniorów. O medale zagrają m.in. Tomasz Lewandowski z Arturem Grelą i Marek Badowski z Jarosławem Tomickim.

W meczach 1/8 finału Tomasz Lewandowski wygrał z Szymonem Sporkiem 4:1, Artur Grela z Patrykiem Dziubą 4:0, Marek Badowski z Kamilem Nalepą 4:1 i Jarosław Tomicki z Szymonem Kolasą 4:1.

W dolnej części drabinki, w 1/4 finału znalazł się m.in. Alan Kulczycki, który pokonał Łukasza Sokołowskiego 4:1.

W innym ciekawym meczu 1 rundy pucharowej, z udziałem leworęcznych tenisistów stołowych Konrad Kulpa ograł byłego kolegę z toruńskiego klubu Damiana Węderlicha 4:2.

Fazy pucharowej nie przebrnęli m.in. Szymon Malicki i Michał Gawlas. Grali później o dalsze lokaty.

Z dobrej strony w seniorach pokazał się Mistrz Europy Kadetów w deblu Patryk Żyworonek (rocznik 2009). W grupie wygrał po 3:2 z Kamilem Nalepą i Przemysławem Walaszkiem, a o pozycje 17-24 pokonał Michała Gawlasa 3:2.