prev
  • 23 Maj
    15:00
next

 Raport meczowy: Kolejka 5 - niedziela, 06 listopad 2016 - 16:00
DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki vs SOKOŁÓW S.A. Jarosław
3
1

Skład wyjściowy

zawodnik

Statystyki meczowe

zawodnik
Ning Gao 3 - 0 Dmitrij Prokopcov
11:5 ; 13:11 ; 12:10
Daniel Górak 3 - 1 Gustavo Tsuboi
11:7 ; 9:11 ; 11:5 ; 11:8
Zbigniew Grześlak 0 - 3 Jakub Kosowski
5:11 ; 9:11 ; 1:11
Ning Gao 2 - 1 Gustavo Tsuboi
11:7 ; 6:11 ; 12:10

Zapowiedź meczu

Dwa dni po wyjazdowym spotkaniu w ramach 3. kolejki Ligi Mistrzów, Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki podejmie we własnej hali PKS Kolping Frac Jarosław, w ramach rozgrywek LOTTO Superligi.

 

Goście z Podkarpacia w tym sezonie spisują się nieco poniżej oczekiwań. Podopieczni Kamila Dziukiewicza zajmują aktualnie 9. pozycję w tabeli LOTTO Superligi.

Drużyna z Podkarpacia ma bardzo silny personalnie skład, dlatego tym bardziej można spekulować na temat zbliżającego się małego zaniepokojenia ze strony zespołu z Podkarpacia. W składzie PKS Kolpinga znajduje znjadują się: Brazylijczyk Gustavo Tsuboi, który trzy razy występował na igrzyskach olimpijskich, Jakub Kosowski, grający w ubiegłym sezonie właśnie w Dartomie Bogorii oraz Dimitrij Prokopcov.

 

Po czterech kolejkach Lotto Superligi, Dartom Bogoria zajmuje drugie miejsce w ligowej tabeli. Podopieczni Tomasza Redzimskiego przegrali jedynie z Dojlidami Białystok. Jak podaje oficjalna strona internetowa Dartomu Bogorii, w niedzielnym spotkaniu przeciwko PKS Kolpingowi, wystąpi Daniel Górak, Gao Ning oraz debiutujący w tym sezonie w barwach Bogorii Zbyszek Grześlak.


 

Bardzo ciekawie zapowiada się konfrontacja Daniela Góraka z Jakubem Kosowskim, który jeszcze rok temu występował w barwach Grodziska Mazowieckiego. Takie pojedynki już na starcie budzą większe zainteresowanie. Bardzo wyrównany i mocny skład obu zespołów zapowiada naprawdę ciekawe widowisko w Grodzisku Mazowieckim. Początek spotkania w niedzielę, 6. listopada o godzinie 16.00. 

 

 

Natalia Bąk