prev
next

 Raport meczowy: Kolejka 1 - piątek, 09 wrzesień 2016 - 18:00
MORLINY Ostróda vs SOKOŁÓW S.A. Jarosław
3
0

Skład wyjściowy

zawodnik

Statystyki meczowe

zawodnik
Mikhail Paikov 3 - 0 Jakub Kosowski
11:8 ; 11:8 ; 11:4
Robin Devos 3 - 2 Gustavo Tsuboi
7:11 ; 11:8 ; 11:4 ; 9:11 ; 14:12
Bartosz Such 3 - 0 Dmitrij Prokopcov
11:9 ; 11:8 ; 11:7

Zapowiedź meczu

Z brązowym medalistą z poprzedniego sezonu - Kolpingiem FRAC Jarosław zmierzą się na inaugurację LOTTO Superligi tenisiści stołowi Morlin Ostróda. Faworyta tego spotkania bardzo trudno wskazać.
 
Gospodarze w wakacyjnej przerwie zakontraktowali Bartosza Sucha, który ma być dużym wzmocnieniem ekipy Tomasza Krzeszewskiego. Popularny "Suszi" zastąpi w składzie Morlin Adriana Więcka, który nie najlepiej radził sobie w ubiegłym sezonie. Jeśli do tego dodamy jeszcze Belga Robina Devosa i Rosjanina Mikhaila Paikova, to ostródzianie dysponują trójką graczy o sporych możliwościach.
 
Do prawdziwej rewolucji w letnim okienku transferowym doszło w Kolpingu FRAC Jarosław. Z zespołem z Podkarpacia pożegnali się Wang Zeng Yi, Robert Floras i wspomniany wcześniej Bartosz Such. W ich miejsce działacze brązowych medalistów drużynowych mistrzostw Polski pozyskali Jakuba Kosowskiego, Czecha Dmitrija Prokopcova oraz Brazylijczyka Gustavo Tsuboi.
 
Analizuj składy obydwu ekip należy się w piątkowy wieczór spodziewać sporych emocji. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18.
 
Mateusz Przybył