prev
next

 Raport meczowy: Kolejka 4 - wtorek, 28 październik 2014 - 18:00
DEKORGLASS Działdowo vs DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki
3
2

Skład wyjściowy

zawodnik

Statystyki meczowe

zawodnik
Jiri Vrablik 3 - 1 Paweł Fertikowski
12:14 ; 12:10 ; 11:7 ; 11:1
Patryk Chojnowski 0 - 3 Robert Floras
11:13 ; 7:11 ; 9:11
Wenliang Xu 1 - 3 Daniel Górak
11:13 ; 8:11 ; 12:10 ; 5:11
Jiri Vrablik 3 - 0 Robert Floras
11:8 ; 11:8 ; 11:9
Patryk Chojnowski 3 - 1 Paweł Fertikowski
11:3 ; 5:11 ; 11:7 ; 11:8

Zapowiedź meczu

Hitowe starcie w Działdowie!

 

Działdowo będzie we wtorek stolicą polskiego tenisa stołowego. To właśnie w tym mieście zostanie rozegrany hit 4. kolejki Wschodzący Białystok Superligi, w którym aktualny wicelider - miejscowy Dekorglass podejmie lidera - Dartom Bogorię Grodzisk Mazowiecki.

 

Podopieczni Piotra Kołacińskiego w tym sezonie radzą sobie znakomicie. Pozyskanie przed rozgrywkami Patryka Chojnowskiego z Olimpii-Unii Grudziądz okazało się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę. Mistrz świata niepełnosprawnych wraz z Jiri Vrablikiem tworzą "zabójczy duet" w Działdowie. A jeśli do tego dodamy jeszcze nieźle radzącego sobie w pierwszej części sezonu Xu Wenlianga, to o wyniki fani klubu z Warmii i Mazur mogą być spokojni.

 

Działdowianie do starcia z uczestnikiem Ligi Mistrzów przystępują jako niepokonana drużyna. W trzech dotychczasowych meczach najlepszej polskiej ligi tenisa stołowego, piąta ekipa ubiegłego sezonu odniosła komplet zwycięstw. Podopieczni Piotra Kołacińskiego jeden punkt stracili tylko w derbach Warmii i Mazur z Morlinami Ostróda, wygrywając 3:2.

 

Jedno "oczko" w ligowej tabeli więcej od Dekorglassu ma Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki. Drużyna Tomasza Redzimskiego ma jednak jeden pojedynek więcej rozegrany od swojego wtorkowego rywala. Grodziszczanie po znakomitym początku rozgrywek i trzech pewnych triumfach, w ostatniej kolejce dość sensacyjnie ulegli AZS Politechnice Rzeszów i to aż 0:3! W podwarszawskiej ekipie w spotkaniu z rzeszowianami zabrakło Oh Sang Euna. Jak widać brak Koreańczyka okazał się na tyle poważnym osłabieniem, że Dartom Bogoria nie potrafiła wywalczyć nawet jednego punktu w konfrontacji ze słabo spisującym się klubem z Rzeszowa.

 

Mecz Dekorglassu Działdowo z Dartom Bogorią Grodzisk Mazowiecki zostanie rozegrany we wtorek o godzinie 18. Wszystkich tych, którzy nie będą mogli się pojawić w działdowskiej hali zapraszamy do śledzenia wyników "na żywo" na oficjalnej stronie Polskiej Superligi Tenisa Stołowego www.superliga.com.pl.