prev
  • 23 Maj
    15:00
next

 Raport meczowy: Kolejka 11 - piątek, 13 styczeń 2017 - 18:00
DEKORGLASS Działdowo vs AZS AWFIS BALTA Gdańsk
3
2

Skład wyjściowy

zawodnik

Statystyki meczowe

zawodnik
Chun Ting Wong 3 - 0 Patryk Zatówka
11:9 ; 11:8 ; 11:8
Jiri Vrablik 0 - 3 Wang Yang
9:11 ; 3:11 ; 8:11
Patryk Chojnowski 1 - 3 Mattias Oversjo
11:8 ; 6:11 ; 7:11 ; 8:11
Chun Ting Wong 2 - 0 Wang Yang
11:8 ; 11:9
Jiri Vrablik 2 - 0 Patryk Zatówka
11:7 ; 11:6

Zapowiedź meczu

Ostatnia kolejka 1. rundy zapowiada się najciekawiej w Działdowie. Srebrni medaliści z ubiegłego sezonu - Dekorglass - podejmą  tych, którzy zdobyli złoto - KS Unię AZS AWFiS Gdańsk.

 

Gospodarze piątkowego spotkania z 19. punktami zajmują 3. miejsce w tabeli LOTTO Superligi. Z kolei goście z Gdańska są liderem po 10. rozegranych spotkaniach. Spodziewać się można, że zarówno Dekorglass jak i KS Unia wystąpią w najmocniejszych składach. Podopieczni Piotra Kołacińskiego mają tylko jedno oczko przewagi nad czwartymi w tabeli Morlinami, od których zaledwie punkt mniej ma 3S Polonia Bytom.

 

Jeśli chodzi o piątkowy skład, to pewniejsze wydaje się typowanie KS Unii. Prawdopodobnie w Działdowie zobaczymy Kaiia Konishii i Wang Yanga. Wątpliwości mogą się pojawić w przypadku zawodnika numer 3. Albo Szwed Mattias Oversjo, albo trenujący w Szwecji, Patryk Zatówka.

 

W ostatnim spotkaniu Dekorglassu wystąpił Wong Chun Ting, więc duża szansa, że i w piątek reprezentant Hong Kongu pokaże swoje możliwości przed własną publicznością w starciu z mistrzami kraju. Jeśli tak by się stało, Wong staje się najlepszym zawodnikiem całego meczu z KS Unią i faworytem do zdobycia dwóch punktów.  Ustawiony na pozycji numer 1, rywalizował będzie prawdopodobnie z Yoshidą i Yangiem. Chyba, że Piotr Szafranek zdecyduje się zagrać o pewny punkt na pozycji nuker 3 i wtedy Japończyk albo Słowak wystąpią na "trójce".

 

Ciekawy i jednocześnie kluczowy może okazać się pojedynek Polaków: Patryka Chojnowskiego z Dekorglassu z Patrykiem Zatówką, jeśli ten wystąpi w meczu.
Już jutro przekonamy się, dla kogo piątek 13go okaże się szczęśliwy. Początek meczu Dekorglass Działdowo - KS Unia AZS AWFiS Gdańsk o godzinie 18:00. Relacja również w aplikacji mobilnej Table Tennis Superliga Live.