prev
  • 23 Maj
    15:00
next

 Raport meczowy: Kolejka 1 - wtorek, 08 wrzesień 2015 - 18:00
FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów vs SOKOŁÓW S.A. Jarosław
0
3

Skład wyjściowy

zawodnik

Statystyki meczowe

zawodnik
Mateusz Gołębiowski 1 - 3 Bartosz Such
9:11 ; 9:11 ; 11:5 ; 5:11
Tomasz Lewandowski 1 - 3 Zeng Yi Wang
11:8 ; 9:11 ; 3:11 ; 0:0
Tomislav Kolarek 1 - 3 Robert Floras
10:12 ; 11:6 ; 5:11 ; 0:0

Zapowiedź meczu

Derby Podkarpacia zainaugurują sezon Wschodzący Białystok Superligi w Rzeszowie. We wtorek miejscowa Politechnika podejmie lokalnego rywala - Kolping Frac Jarosław. Początek spotkania w hali przy ulicy Poznańskiej 2a o godzinie 18.
 
Wtorkowi rywale w okresie letnim nie próżnowali i podpisali umowy z nowymi zawodnikami. Z zespołem gospodarzy pożegnał się Anthony Amalraj, a w jego miejsce działacze pozyskali Koreańczyka Choi Deoka Hwa oraz powracającego do Wschodzący Białystok Superligi Chorwata Tomislava Kolarka. 
 
Na dwóch nowych graczy zdecydowano się także w Jarosławiu. Ze składu, który w poprzednim sezonie wywalczył brązowy medal drużynowych mistrzostw Polski pozostał tylko Wang Zeng Yi. Z Jarosławia odeszli Vitaly Nekhviadovich i Evqueni Chtchetinine, a w ich miejsce Kamil Dziukiewicz ściągnął dwójkę Polaków - Roberta Florasa i Bartosza Sucha.
 
Przed derbami Podkarpacia trudno wskazać faworyta. Mecz w Rzeszowie będzie pierwszym oficjalnym starciem w tym sezonie i nie wszyscy zawodnicy są już w najwyższej formie. Przed spotkaniem z Politechniką większy ból głowy może mieć jednak szkoleniowiec gości - Kamil Dziukiewicz. Robert Floras w okresie letnim miał problemy zdrowotne, a lider jarosławian - Wang Zeng Yi nie błyszczy w ostatnich dniach formą. 
 
Spotkanie Politechniki Rzeszów z Kolpingiem Frac Jarosław rozpocznie się we wtorek o godzinie 18. Wyniki na żywo z tego meczu będzie można śledzić na oficjalnej stronie Polskiej Superligi Tenisa Stołowego - www.superliga.com.pl.
 
Mateusz Przybył