prev
next

11. Kolejka: Typy Pawła Table Tennis

Znany i lubiany Paweł Table Tennis znalazł chwilę, by przeanalizować spotkania 11. kolejki LOTTO Superligi. To jego typy.

MORLINY Ostróda - PALMIARNIA Zielona Góra 2:3

To ważne spotkanie pod względem utrzymania się w elicie. Bardzo trudno przewidzieć wynik. Strzelam, że drużyna z Zielonej Góry wygra 3:2.

LOTTO ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz - FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów 3:2

Akademicy z Podkarpacia przegrają mecz 2:3 z ekipą trenera Zbigniewa Leszczyńskiego. Bydgoszczanie zwyciężą, ale podzielą się punktami do tabeli.

3S POLONIA Bytom - ENERGA KTS Toruń 3:2 

Abdel Salifou wyrósł na lidera  toruńskiej drużyny. W ostatnim meczu bardzo dobrze się spisał przy stole. Jednak myślę, że tym razem on i jego koledzy z drużyny nie pokonają 3S Polonii. Widowisko będzie trwać do samego końca a zakończy się zwycięstwem 3-2 dla drużyny z Bytomia.

UNIA AZS AWFIS Gdańsk - OLIMPIA-UNIA Grudziądz 3:0

Grudziądz ma za sobą pierwsze wygrane, za co im gratuluje. Ostatni mecz przegrali 0-3 i myślę, że tym razem będzie podobnie. Podopieczni trenera Szafranka wygrają dość szybko to spotkanie 3-0.

PKS KOLPING FRAC Jarosław - DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 3:2

To loteria, jednak myślę, że będzie to wygrana drużyny z Podkarpacia. Ekipa Tomasza Redzimskiego przegra ten mecz 2-3. Będzie to spotkanie na szczycie z dużymi emocjami.