Brak meczów

11. Kolejka: Typy Gudzelaka

Hit LOTTO Superligi dla Mistrza Polski z Jarosławia. To prognoza Marka Gudzelaka.

MORLINY Ostróda - PALMIARNIA Zielona Góra 3:1 

Jeżeli w drużynie gospodarzy wystąpi Tzu Hsiang Hing to powinni wygrać za 3 pkt. W ostatnim meczu z Toruniem  pokazali, że jest to inna drużyna, gdy on występuje. A co do młodzieży z Zielonej Góry to niestety jeszcze nie ich czas i na pewno spadną z LOTTO Superligi. Życzę im, aby w obecnych rozgrywkach zdobyli jakiś punkt o co będzie strasznie trudno.

PKS KOLPING FRAC Jarosław - DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki 3:1

Hit kolejki. Starcie dwóch ubiegłorocznych finalistów ligi. Obie drużyny mają bardzo silne składy i o wyniku zdecyduje dyspozycja dnia. Mistrzowie Polski wystąpią z Hou Yinghao, który wygrał 24 kolejnych spotkań. Bardzo ciekawie zapowiada się jego pojedynek, jeżeli do niego dojdzie ,z Panagiotisem Gionisem. Pozostali zawodnicy prezentują podobny poziom, ale liczę,że drużyna Kolpinga, przy dobrym ustawieniu - a Kamil Dziukiewicz jest w tym specjalistą, wygra to spotkanie, ale będzie to bardzo zacięte i stojące na bardzo wysokim poziomie mecz.

LOTTO ZOOLESZCZ GWIAZDA Bydgoszcz - FIBRAIN AZS POLITECHNIKA Rzeszów 3:1

Drużyna trenera Zbigniewa Leszczyńskiego złapała drugi oddech i po przybyciu do drużyny Cai Weia prezentuje się bardzo dobrze. W meczu z drużyną z Rzeszowa bydgoszczanie powinni zdobyć komplet punktów. Rzeszowianie już o nic nie walczą, utrzymanie praktycznie mają, a jak sami mówią na nic więcej w tym sezonie nie liczą.

3S POLONIA Bytom - ENERGA KTS Toruń 2:3

Bytomianie w ostatniej kolejce postawili się drużynie z Działdowa i zdobyli na trudnym terenie punkt i chwała im za to. Ja przewiduję w tym spotkaniu niespodziankę jaką by było zwycięstwo gości. Toruń na wyjazdach gra bez presji i ma całkiem dobre wyniki.

UNIA AZS AWFIS Gdańsk - OLIMPIA-UNIA Grudziądz 3:0

Spotkanie dwóch drużyn o różnych priorytetach na obecny sezon. Gdańsk pokona młodą drużynę z Grudziądza, ale Samuel Kulczycki czy też Maciej Kubik pokażą dobry tenis.