Brak meczów

Prezes z absolutorium. Nowe władze w spółce

Za nami spotkanie udziałowców spółki Polska Superliga. Podczas zebrania jednogłośnie udzielono absolutorium prezesowi Zbigniewowi Leszczyńskiemu, a także powołano na stanowisko wiceprzewodniczącego Rady Nadzorczej - Kamila Dziukiewicza, a funkcję sekretarza objął Piotr Szafranek.

- Za nami trudny sezon, ale udało się wszystko "spiąć". Bardzo dziękuję udziałowcom za obdarzenie mojej osoby zaufaniem. Mogę powiedzieć, że bardzo ciężko pracujemy, aby w nadchodzącym sezonie było lepiej. Cały czas spotykamy się z potencjalnymi inwestorami, firmami i innymi podmiotami. Wszystko po to, by uatrakcyjnić tenis stołowy i popularyzować go. Jestem optymistą i wierzę, że będzie lepiej - zapewnił prezes LOTTO Superligi, Zbigniew Leszczyński.

W Warszawie udziałowcy podsumowali sezon 2018/2019 a także dyskutowali nad nadchodzącymi rozgrywkami.

- Bardzo dziękuję za zaufanie wszystkim udziałowcom. Chciałbym zapewnić prezesa Leszczyńskiego, że może liczyć na moją pomoc w każdym aspekcie - zapowiada menedżer Kolpinga FRAC oraz wiceprezes PZTS, Kamil Dziukiewicz, który został jednogłośnie wybrany na wiceprzewodniczącego Rady Nadzorczej spółki.

Skład Rady Nadzorczej uzupełnił nowy menedżer Olimpii-Unii Grudziądz - Piotr Szafranek, który również jednogłośnie został wybrany sekretarzem.