prev
  • 15 Cze
    17:00
next

Tydzień z LOTTO Superligą

 
Po emocjach związanymi z Polish Open, kibiców czeka kolejna dawka tenisa stołowego na najwyższym poziomie. W nadchodzącym tygodniu zostaną rozegrane aż cztery pojedynki LOTTO Superligi.
 
Już w najbliższy poniedziałek w Ruścu Spójnia Warszawa zmierzy się z Dojlidami Wschodzący Białystok. Ekipa ze stolicy naszego kraju znakomicie rozpoczęła swój debiutancki sezon w LOTTO Superlidze, pokonując przed własną publicznością aktualnych mistrzów - Dartom Bogorię Grodzisk Mazowiecki 3:1. Warto podkreślić, że warszawianie ograli lokalnego rywala w krajowym składzie! Zdecydowanie trudniejszy początek nowego sezonu ma zespół z Podlasia. Dojlidy rozegrały dotychczas trzy spotkania i tylko raz odchodziły od stołu w roli triumfatora.
 
Najbliższe dni będą bardzo pracowite dla tenisistów stołowych Spójni, którzy oprócz poniedziałkowego spotkania przeciwko Dojlidom Wschodzący Białystok, w piątek zagrają na wyjeździe z innym beniaminkiem - Wartą Kostrzyn. W piątek zostanie rozegrany także pojedynek 3S Polonii Bytom z Unią AZS AWFiS Gdańsk.
 
Zmagania w nadchodzącym tygodniu w LOTTO Superlidze zakończy konfrontacja rzeszowskiej Fibrain AZS Politechniki z Dartomem Bogorią Grodzisk Mazowiecki. Do starcia zespołów z Podkarpacia i Mazowsza dojdzie w niedzielny wieczór.
 
Mateusz Przybył