prev
  • 09 Kwi
    16:00
  • 11 Kwi
    18:00
  • 23 Maj
    15:00
next

Paikov w Rzeszowie!

Paikov w Rzeszowie!

Po występach w Morlinach Ostróda (2015-17) i Unii-AZS AWFiS (AZS AWFiS Balta) Gdańsk (2017-19) leworęczny Mikhail Paikov zagra w nowym polskim klubie. Rosjanin podpisał kontrakt z Fibrain AZS Politechnika Rzeszów.
 
- Szukałem europejskiego pewnego zawodnika na regularne przyjazdy i grę w Lotto Superlidze. Kończący się sezon pokazał, że Europy to…

15-letni Alan Kulczycki idzie w ślady starszego brata

15-letni Alan Kulczycki idzie w ślady starszego brata

Pochodzący z Gorzowa Wlkp. 15-letni Alan Kulczycki w nowym sezonie LOTTO Superligi grał będzie w Poltarex Pogoni Lębork. W indywidualnych turniejach reprezentuje UKS Dojlidy Białystok, zaś obecnie występuje w 1-ligowej drużynie Moje Bermudy Gorzovia Gorzów Wlkp.

- Tak jak kiedyś Samuel Kulczycki dostał szansę gry w Lotto Superlidze w Olimpii-Unii…

Wang Jianan zostaje w Rzeszowie

Wang Jianan zostaje w Rzeszowie

Menedżer akademików Tomasz Lewandowski zdecydował się przedłużyć kontrakt z Wang Jiananem. To oznacza, że Olimpijczyk z Rio de Janeiro będzie miał szansę poprawić ujemny bilans gier w Fibrain KU AZS Politechnice Rzeszów w LOTTO Superlidze.
 
- Chciałbym również przedłużyć umowę z Japończykiem Hiromitsu Kasaharą. W drużynie pozostaje Piotr Chodorski oraz…

Folwarski w Bytomiu!

Folwarski w Bytomiu!

Jakub Folwarski, 2-krotny medalista Drużynowych Mistrzostw Europy Juniorów, w wieku 25 lat zadebiutuje w LOTTO Superlidze. "Po występach w ligach zagranicznych wreszcie przyszedł czas na grę w polskiej superlidze. Podpisałem kontrakt z 3S Polonią Bytom" – mówi.

Ostatni sezon spędził w 2-ligowej niemieckiej Fortunie Passau. Ze względu na pandemię koronawirusa…

Górak prawdopodobnie wróci do LOTTO Superligi

Górak prawdopodobnie wróci do LOTTO Superligi

"Sam jestem zaskoczony liczbą ofert z polskich klubów" – mówi Daniel Górak, 5-krotny Indywidualny Mistrz Polski, który rozważa powrót do LOTTO Superligi.

- Może nie wszystkie, bo też nie wszędzie chciałbym grać, ale przedstawiciele większości drużyny superligowych kontaktowali się ze mną. Jedni sondowali możliwość współpracy, inni bardziej szczegółowo dopytywali o…

Nowy polski zawodnik w Poltarex Pogoń

Nowy polski zawodnik w Poltarex Pogoń

Poltarex Pogoń Lębork pozostanie w krajowym składzie, ale z jednym nowym polskim zawodnikiem. – W zależności od decyzji Marka Prądzinskiego, w sezonie 2021-22 zagramy w 3- lub 4-osobowym zestawieniu. Chcemy dać szansę młodemu polskiego tenisiście stołowemu – mówi Wojciech Potrykus, trener-menedżer zespołu z Lęborka.
 
W tym sezonie LOTTO Superligi Poltarex…

Finał LOTTO Superligi przełożony!

Finał LOTTO Superligi przełożony!

Ze względu na kwarantannę zawodnika jednej z drużyn, Zarząd Polskiego Związku Tenisa Stołowego w dniu 30 kwietnia 2021 roku podjął decyzje o przeniesieniu finału LOTTO Superligi mężczyzn, zaplanowanego na 7 maja 2021 roku w Centrum Szkolenia Polskiego Związku Tenisa Stołowego na termin późniejszy.
 
Nowy termin zostanie ustalony pomiędzy drużynami oraz…

Jarosławianie ukarani za... sukcesy i promocję miasta

Jarosławianie ukarani za... sukcesy i promocję miasta

„Zostaliśmy ukarani za... sukcesy sportowe i promocję miasta. Drastyczne zmniejszenie miejskiej dotacji dla dwukrotnego mistrza Polski jest całkowicie niezrozumiałe” – uważa prezes tenisistów stołowych Sokołowa S.A. Jarosław Kamil Dziukiewicz.

Drużyna z Jarosławia awansowała do Polskiej Superligi w 2012 roku i od tego czasu praktycznie nie „schodzi” z podium. W…

Gionis: "Mieszane emocje po meczu z Siruckiem"

Gionis:

"Mieszane emocje towarzyszyły po meczu z Pavlem Siruckiem" – mówi Panagiotis Gionis (Dartom Bogoria Grodzisk Maz.), który po raz 5 z rzędu zagra w Igrzyskach Olimpijskich. Awans na turniej w Tokio wywalczył w europejskich kwalifikacjach w Guimaraes.
 
Po zwycięstwach ze Słowakiem Lubomirem Pistejem 4:3, Rumunem Raresem Siposem 4:0, w…

Kentaro Miuchi z Dojlidami

Kentaro Miuchi z Dojlidami

"Nigdy wcześniej w Dojlidach nie występował japoński tenisista stołowy, a do tego tak świetny obrońca. Widowiskowo grający Kentaro Miuchi będzie cennym wzmocnieniem" – mówi Piotr Anchim, menedżer białostockiego klubu.
 
- Jestem pod wrażeniem i umiejętności, i widowiskowości w grze Kentaro. Podczas tegorocznych mistrzostw Japonii Miuchi miał piłkę meczową ze słynnym…