prev
 • 06 Mar
  18:00
 • 07 Mar
  16:00
 • 07 Mar
  16:30
 • 08 Mar
  11:00
 • 08 Mar
  16:00
 • 08 Mar
  16:00
 • 09 Mar
  18:00
next

Dojlidy czekają na rozwój wydarzeń

Dojlidy czekają na rozwój wydarzeń

"Były reprezentant Polski 36-letni Wang Zengyi i 20-letni Li Yongyin podpisali kontrakty na kolejny sezon gry w Dojlidach Białystok" - mówi Piotr Anchim, menedżer zespołu, który w zakończonym niedawno sezonie LOTTO Superligi zajął czwarte miejsce.

Obaj zawodnicy decydowali w tych rozgrywkach o wynikach białostockiego zespołu - uczestnik Igrzysk w Londynie…

Czy Warta się podniesie?

Czy Warta się podniesie?

"To był bardzo trudny sezon ze względu na problemy finansowe klubu. Nie wiem czy Warta Kostrzyn nad Odrą się podniesie" – mówi brązowy medalista Indywidualnych Mistrzostw Polski 2010 Daniel Bąk, który opuszcza spadkowicza LOTTO Superligi. Na co dzień trenuje młodzież w UKS Gryf Gdów.

Po ubiegłorocznym awansie do krajowej elity,…

Platonov trenuje jak dawniej

Platonov trenuje jak dawniej

"My, sportowcy, nie odczuwamy wielkich zmian spowodowanych pandemią koronawirusa. Trenujemy jak dawniej, z tym, że po zajęciach wracamy natychmiast do domu" - mówi reprezentant Białorusi Pavel Platonov, który grał w kilku klubach LOTTO Superligi.

Niemal na całym świecie nie odbywają się żadne profesjonalne rozgrywki sportowe. W Europie wyjątkiem jest Białoruś,…

Torunianie chcą pozyskać 5 Azjatów!

Torunianie chcą pozyskać 5 Azjatów!

"Jeśli uda się zgromadzić odpowiedni budżet, chcemy pozyskać aż pięciu Azjatów. W kadrze będzie też czterech Polaków" – mówi Krzysztof Piotrowski, prezes Energi Manekin Toruń

Sezon 2019/2020 został przedwcześnie zakończony z powodu rozprzestrzeniającego się koronawirusa. Po 20 kolejkach torunianie zajmowali piąte miejsce, który dawało im awans do play off. Do walki…

Wandżi: Nie myślę o medalu, chcę przeżyć ten czas

Wandżi: Nie myślę o medalu, chcę przeżyć ten czas

„Szansa na medal w LOTTO Superlidze przeszła nam koło nosa, ale to nieistotne. Najważniejsze, aby przeżyć ten ciężki czas pandemii koronawirusa” – powiedział były mistrz i wicemistrz Europy w grze podwójnej w tenisie stołowym Wang Zeng Yi (Dojlidy Białystok).

Z powodu koronawirusa przedwcześnie, po 20 kolejce, zakończyły się rozgrywki LOTTO…

Akademicy z Gdańska wykonali zadanie

Akademicy z Gdańska wykonali zadanie

W zakończonych przedwcześnie, ze względu na pandemię koronawirusa, rozgrywkach LOTTO Superligi tenisiści stołowi AZS AWFiS Balty zajęli dziewiątą lokatę. "Wykonaliśmy zadanie, bo naszym celem było utrzymanie” – uważa kierownik sekcji gdańskiego klubu Bartosz Gajek.

W LOTTO Superlidze rozegrano 20 z 22 kolejek sezonu zasadniczego. Zawodnicy AZS AWFiS Balty odnotowali osiem…

Leszczyński: Wygrało zdrowie i rozsądek

Leszczyński: Wygrało zdrowie i rozsądek

"Wygrało zdrowie i rozsądek, zaś ambicje sportowe - w obecnej sytuacji związanej z koronawirusem – musimy odłożyć na później" – mówi Zbigniew Leszczyński, prezes spółki LOTTO Superliga prowadzącej rozgrywki krajowej elity tenisistów stołowych.

Zarząd Polskiego Związku Tenisa Stołowego w głosowaniu zdecydował, że z powodu pandemii koronawirusa sezon na szczeblu centralnym…

Dziukiewicz: Mieliśmy najlepszy zespół w LOTTO Superlidze

Dziukiewicz: Mieliśmy najlepszy zespół w LOTTO Superlidze

- Mieliśmy najlepszy zespół i w pełni zasłużyliśmy na tytuł mistrzowski – mówi menedżer PKS Kolping Frac Jarosław Kamil Dziukiewicz. Zarząd Polskiego Związku Tenisa Stołowego zdecydował o zakończeniu sezonu na szczeblu centralnym. Powodem jest pandemia koronawirusa.

W LOTTO Superlidze rozegrano 20 z 22 kolejek sezonu zasadniczego. Dwie kolejne były planowane…

Sezon zakończony!

Sezon zakończony!

Z dniem 31 marca 2020 roku, Zarząd Polskiego Związku Tenisa Stołowego podjął uchwałę o zakończeniu rozgrywek ligowych szczebla centralnego, m.in.: LOTTO Superligi Mężczyzn oraz Drużynowego Pucharu Polski.

W konsekwencji epidemii choroby COVID-19 na całym świecie podejmowane są bezprecedensowe decyzje – przełożenie Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020 oraz Hana Bank…

Głód Igrzysk Chojnowskiego

Głód Igrzysk Chojnowskiego

„Czeka mnie kolejny rok głodu igrzysk. Chcę znów wygrać turniej paraolimpijski” – powiedział mistrz i wicemistrz Polski w tenisie stołowym z lat 2019-2020 Patryk Chojnowski. W dorobku ma też złoto i srebro paraolimpiady.

Ze względów zdrowotnych Chojnowski zrezygnował z występów w seniorskiej kadrze selekcjonera Tomasza Krzeszewskiego. Skoncentrował się na grze…