Kujawsko-Pomorskie z największą liczbą drużyn

Kujawsko-Pomorskie z największą liczbą drużyn

Niewiele ponad miesiąc pozostał do rozpoczęcia sezonu w LOTTO Superlidze. Po raz kolejny największą liczbą klubów ma województwo kujawsko-pomorskie. Ten region reprezentują 3 kluby - LOTTO ZOOleszcz Gwiazda Bydgoszcz, Energa Manekin Toruń, Olimpia-Unia Grudziądz. W sezonie zasadniczym tamtejsi kibice obejrzą 3 mecze derbowe, a koleje są możliwe w drugiej części…

Po awansie do LOTTO Superligi zagrają w... 2 lidze

Po awansie do LOTTO Superligi zagrają w... 2 lidze

Różnie toczą się losy znanych krajowych tenisistów stołowych. Dwóch zawodników po awansie ze swoimi klubami do LOTTO Superligi już wkrótce zagra w... 2 lidze. Jednym z nich jest Piotr Chmiel, który opuszcza Morliny Ostróda i zagra w Starcie Zduńska Wola.

- Podpisałem umowę z ambitnym klubem, który chce wrócić na…

Losowanie Champions League w szczęśliwym dla Polaków Varażdinie

Losowanie Champions League w szczęśliwym dla Polaków Varażdinie

Dzień po zakończeniu jakże udanych dla Polaków Mistrzostw Europy Juniorów w Varażdinie, w tym chorwackim mieście przeprowadzone zostało losowanie Ligi Mistrzów. Zwycięzca LOTTO Superligi Dekorglass Działdowo zagra od 1 fazy grupowej, a Wicemistrz LOTTO Superligi Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki jest rozstawiony i wystąpi w 2 fazie grupowej.

Do zmagań w…

Mistrzowska seria Samuela Kulczyckiego

Mistrzowska seria Samuela Kulczyckiego

Aż z 4 medalami z chorwackiego Varażdinu wróci do Polski Samuel Kulczycki. Po złotym medalu w zawodach drużynowych z Maciejem Kubikiem, Miłoszem Redzimskim, Szymonem Kolasą i Łukaszem Sokołowskim i brązowym krążku w mikście z Anną Brzyską, w sobotę dołożył dwa kolejne. Najpierw z Maciejem Kubikiem zostali Mistrzami Europy Juniorów w…

Trwa medalowa passa Kulczyckiego

Trwa medalowa passa Kulczyckiego

Już 2 medale zdobył Samuel Kulczycki w Mistrzostwach Europy Juniorów w chorwackim Varażdinie. W piątek wywalczył brąz z Anną Brzyską w grze mieszanej. Wcześniej sięgnął po złoto w zawodach drużynowych z Maciejem Kubikiem, Miłoszem Redzimskim, Szymonem Kolasą i Łukaszem Sokołowskim.
 
Samuel Kulczycki i Anna Brzyska wygrali w mikście 4 mecze,…

Wspaniały sukcesów Polaków w ME Juniorów!

Wspaniały sukcesów Polaków w ME Juniorów!

Droga do wielkich sukcesów prowadzi przez LOTTO Superligę. Samuel Kulczycki, Maciej Kubik i Miłosz Redzimski w środowy wieczór wywalczyli złoty medal Drużynowych Mistrzostw Europy Juniorów w chorwackim Varażdinie. W finale zespół prowadzony przez trenera Patryka Jendrzejewskiego pokonał Francję 3:2.

Mistrz Polski Seniorów i Młodzieżowców Samuel Kulczycki wygrał z Thibault Poret…

Egzotyczni rywale Kou Leia i Andreja Gaciny

Egzotyczni rywale Kou Leia i Andreja Gaciny

W środę w Tokio poznaliśmy rywali zawodników z klubów LOTTO Superligi w olimpijskim turnieju gry pojedynczej. Niestety pozytywny wynik testu na koronawirusa sprawił, że w Igrzyskach nie wystąpi Czech Pavel Sirucek z Dartomu Bogorii Grodzisk Maz.

W 1 rundzie wolny los ma Hindus Satihiyan Gnanasekaran z Sokołowa SA Jarosław, natomiast…

Czernik wraca do Sokołowa S.A. Jarosław

Czernik wraca do Sokołowa S.A. Jarosław

32-letni Mateusz Czernik wraca do Sokołowa S.A. Jarosław. Ten zawodnik był w składzie klubu z Podkarpacia, kiedy zdobywał Mistrzostwo Polski w 2018 i 2020 roku. Dodatkowo przed 3 laty Mateusz Czernik pomógł w zdobyciu Pucharu Polski, wygrywając w finale z TTS Polonią Bytom (4:2) w pojedynku z Pawłem Chmielem (3:2),…

Sirucek nie zagra w Tokio!

Sirucek nie zagra w Tokio!

Grający w Dartomie Bogorii Grodzisk Mazowiecki Czech Pavel Sirucek miał pozytywny wynik testu na koronawirusa i nie wystąpi w turnieju olimpijskim w Tokio. To drugi sportowiec z tego kraju, po siatkarzu plażowym Ondreju Perusicu, zainfekowany koronawirusem.

Pavel Sirucek miał zadebiutować w igrzyskach, a w środę w pierwszej rundzie wylosował Australijczyka…

Dekorglass i Dartom Bogoria w Lidze Mistrzów

Dekorglass i Dartom Bogoria w Lidze Mistrzów

Finaliści ostatniego sezonu LOTTO Superligi – Mistrz Polski Dekorglass Działdowo i Wicemistrz Polski Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki – są na liście uczestników rozgrywek Ligi Mistrzów w sezonie 2021/22.
 
Na podstawie wyników w 3 ostatnich sezonach ustalona została lista 8 rozstawionych zespołów. Wśród nich jest 7-krotny Mistrz LOTTO Superligi Dartom Bogoria…