Brak meczów

Samuel Kulczycki najlepszy w „LOTTO z Gwiazdą” w Bydgoszczy

Samuel Kulczycki najlepszy w „LOTTO z Gwiazdą” w Bydgoszczy

Zwycięstwem Samuela Kulczyckiego zakończył się turniej „LOTTO z Gwiazdą” z okazji jubileuszu 100-lecia istnienia Klubu Sportowego Gwiazda Bydgoszcz. W finale pokonał Konrada Kulpę 3:2, chociaż w ostatnim secie przegrywał 2:5.

Samuel Kulczycki sprawił sobie przedwczesny prezent na 18 urodziny, które będzie obchodził 9 sierpnia. Nowy zawodnik wicemistrza Niemiec TTF Liebherr…

Tomasz Gollob wylosował grupy "LOTTO z Gwiazdą"

Tomasz Gollob wylosował grupy

Jeden z najsłynniejszych polskich sportowców, Indywidualny Mistrz Świata w jeździe na żużlu z 2010 roku Tomasz Gollob losował w czwartkowy wieczór grupy turnieju „LOTTO z Gwiazdą”. Zawody z okazji 100-lecia istnienia Klubu Sportowego Gwiazda Bydgoszcz rozpoczną się jutro o g. 10:00 w hali przy ul. Bronikowskiego 45.

W grupie A…

W nowym sezonie podział na grupę mistrzowską i spadkową

W nowym sezonie podział na grupę mistrzowską i spadkową

"W nowym sezonie, po pierwszej rundzie sześć klubów powalczy o mistrzostwo Polski, a siedem pozostałych o utrzymanie” – mówi Zbigniew Leszczyński, który został wybrany na kolejną kadencję prezesem LOTTO Superligi, spółki prowadzącej rozgrywki elity tenisistów stołowych.
 
W sezonie 2020/2021 wystąpi 13 klubów. Tytułu broni PKS Kolping Frac Jarosław, zaś absolutnym…

Powalczymy z Filipem Szymańskim o dobry wynik

Powalczymy z Filipem Szymańskim o dobry wynik

"Powalczymy z Filipem Szymańskim o dobry wynik w Bydgoszczy, jak również w LOTTO Superlidze" – mówi Robert Floras, Wicemistrz Europy Juniorów w deblu z 2009 roku, który 3 lipca zagra w turnieju „LOTTO z Gwiazdą”.

Robert Floras jest zawodnikiem 3S Polonii Bytom, a od nowego sezonu do tej drużyny dołączy…

Eksperymentalny Chojnowski

Eksperymentalny Chojnowski

Mistrz i Wicemistrz Paraolimpijski oraz najlepszy polski zawodnik ostatniego sezonu LOTTO Superligi Patryk Chojnowski zagra w piątek w turnieju „Lotto z Gwiazdą” w Bydgoszczy. "Na sukces nie liczę, bo... do idealnej formy jeszcze daleko" – mówi aktualny Wicemistrz Polski w singlu oraz ubiegłoroczny złoty medalista Indywidualnych MP.

Bardzo ciekawie zapowiadają…

Górak wśród faworytów turnieju w Bydgoszczy

Górak wśród faworytów turnieju w Bydgoszczy

"Lubię grać w Bydgoszczy i mogę powiedzieć, że to „moja hala”. Pojadę tam po zwycięstwo w turnieju „LOTTO z Gwiazdą” – mówi Daniel Górak, 5-krotny Mistrz Polski w singlu, jeden z faworytów zawodów organizowanych z okazji jubileuszu 100-lecia istnienia Klubu Sportowego Gwiazda Bydgoszcz.

W tym sezonie, w barwach mistrzowskiej drużyny…

Siedmiu japońskich kandydatów do gry w Toruniu

Siedmiu japońskich kandydatów do gry w Toruniu

"Rozważałem aż siedem japońskich kandydatur do gry w nowym sezonie LOTTO Superligi. Ostatecznie w naszym zespole wystąpi czterech tenisistów stołowych z tego kraju, w tym dwaj nowi: Yuki Matsuyama i Kanoya Ryohei" - mówi Krzysztof Piotrowski, prezes Energi-Manekina Toruń.

W poprzednich rozgrywkach, przerwanych z powodu koronawirusa, torunianie uplasowali się na…

LOTTO z Gwiazdą - najlepsi z najlepszych zagrają na 100-lecie Gwiazdy

LOTTO z Gwiazdą - najlepsi z najlepszych zagrają na 100-lecie Gwiazdy

Najlepsi z najlepszych polskich tenisistów stołowych zagrają 3 lipca w turnieju „LOTTO z Gwiazdą”. Zawody odbędą się z okazji jubileuszu 100-lecia istnienia Klubu Sportowego Gwiazda Bydgoszcz. Dzień wcześniej przeprowadzone zostanie losowanie, które obecnością uświetni jeden z najbardziej utytułowanych i najpopularniejszych zawodników w historii bydgoskiego i polskiego sportu.

Organizatorzy przedstawili już…

Grela czeka na nowy sezon

Grela czeka na nowy sezon

"Wygrałem 4 pojedynki z rodakami, ale zabrakło mi choć jednego spektakularnego zwycięstwa. Bardzo równe gry toczyłem z byłymi Mistrzami Polski Danielem Górakiem i Patrykiem Chojnowskim" – mówi Artur Grela, który w niedzielę 21 czerwca skończył 20 lat.

Po dobrym sezonie 2017/18 w 1-ligowej Olimpii-Unii Grudziądz, Artur Grela został pozyskany przez…

Ghosh na pokładzie. Zamość oficjalnie w elicie!

Ghosh na pokładzie. Zamość oficjalnie w elicie!

Beniaminek LOTTO Superligi – Uczelnia Państwowa Zamość wzmacnia skład. Nowym zawodnikiem został 23-letni reprezentant Indii Arjun Ghosh (ur. 13 października 1996). W 2017 roku w meczu ligi UTT (Ultimate Table Tennis) w Indiach przegrał 1:2 z Kou Leiem, najlepszym zawodnikiem ostatniego sezonu ligowego w Polsce.

- Arjun Ghosh będzie nie…